Firefox

Firefox برای Android

به نظر می رسد فایرفاکس، فقط تلفن همراه

چگونه فایرفاکس به یک تلفن همراه نگاه می کند؟ مرورگر شباهت زیادی به فایرفاکس برای ویندوز دارد، اما رابط کاربری مناسب برای دستگاه های تلفن همراه دارد. به عنوان مثال، صفحات را می توان به صورت همزمان در قالب زبانه ها باز کرد، که با ضربه زدن به نماد...مشاهده شرح کامل

مزایا

  • رابط کاربر پسند با زبانه
  • پشتیبانی از افزونه ها
  • مدیریت چوب الف
  • پشتیبانی فایرفاکس همگام سازی

معایب

  • بعضی صفحات به راحتی نمایش داده می شوند

عالی
9

چگونه فایرفاکس به یک تلفن همراه نگاه می کند؟

مرورگر شباهت زیادی به فایرفاکس برای ویندوز دارد، اما رابط کاربری مناسب برای دستگاه های تلفن همراه دارد. به عنوان مثال، صفحات را می توان به صورت همزمان در قالب زبانه ها باز کرد، که با ضربه زدن به نماد شماره در کنار نوار آدرس دسترسی می یابد. این یک روش بصری برای کنترل زبانه های متعدد بدون پر کردن صفحه است.

مانند نسخه دسکتاپ، فایرفاکس برای آندروید همچنین شامل پشتیبانی برای توسعه است، یا Add-ons را به عنوان آنها در این مورد شناخته شده است. این به شما این امکان را می دهد تا مرورگر Android را با قابلیت های بیشتر قدرتمند کنید.

چه چیزی باعث می شود آن را با سایر مرورگرهای موبایل متفاوت کنیم؟

انواع افزودنیها برای سفارشی کردن فایرفاکس بسیار عالی است. درست مانند نسخه دسکتاپ، انواع افزونه ها می توانند مرور وب را بهبود بخشیده یا توابع رسانه های اجتماعی را اضافه کنند.

دیگر ابزارهای مفید که از پیش ساخته شده در فایرفاکس برای آندروید شامل مدیر بوک مارک نرم و صاف و یک صفحه شروع است که سایت های برتر بازدید شما را نشان می دهد. صفحات پیش پرداخت شده به صورت آنلاین دیده می شود. شما می توانید برای بزرگنمایی ضربه بزنید، یا برای یک نمایش سریع در ورودی / خروجی دوبار ضربه بزنید، و ناوبری صفحه ای آسان نیست .

یکی دیگر از ویژگی های شسته و رفته از فایرفاکس برای آندروید پشتیبانی از فایرفاکس همگام سازی است. این به شما امکان دسترسی به همه نشانکها، تاریخچه و زبانههای اجرا نسخه دسکتاپ فایرفاکس را میدهد، بنابراین لازم نیست نگران وارد کردن آدرسها به صورت دستی باشید.

فایرفاکس برای آندروید به شما امکان می دهد تا فیلم ها را به Chromecast و Roku ارسال کنید و یک برگه بسته را لغو کنید. شما همچنین می توانید زبانه های اخیر بسته را لیست کنید، تمام زبانه ها را در یک زمان ببندید و گزینه ای سریع به زبانه وجود دارد.

مرورگر ساده و صاف

فایرفاکس یک مرورگر بسیار خوب آندروید است و برای یک راه راحت برای استفاده از وب در تلفن شما ایجاد می کند.

فایرفاکس در آندروید طراحی شده است تا یک تجربه مرور وب صاف بر روی گوشی شما فراهم شود.

برترین بارگیری‌ها مرورگرها برای android

مرورهای کاربران درباره Firefox

دارای حمایت مالی×